Meble samochodowe

Obecnie wielu serwisantów oferuje dojazd do klienta. W niektórych branżach jest to wręcz konieczne. W takich przypadkach samochody stają się przenośnym warsztatem serwisowym. Z uwagi na wzrost zainteresowania usługami serwisowymi z dojazdem do klienta, fachowcy potrzebują odpowiednio przerobić swoje pojazdy.

Auto jako mobilne centrum naprawcze

Coraz więcej fachowców dojeżdżających do klientów decyduje się na dostosowanie swoich aut do potrzeb pracy. Meble samochodowe stają się coraz częściej podstawowym wyposażeniem aut serwisowych.

Zastosowanie mebli samochodowych w pojazdach umożliwia odpowiednie segregowanie narzędzi pracy. Wielu serwisantów decyduje się na zmodernizowanie swoich aut na potrzeby działalności.

Meble do samochodu

Dawniej Meble samochodowe kojarzone były głównie z kamperami i wypadami poza miasto. Obecnie meble samochodowe to nie tylko część wyposażenia samochodu turystycznego.

W wielu branżach niezbędne jest wożenie przy sobie mnóstwa wyposażenia. Dlatego przerabianie samochodów na mobilne warsztaty jest koniecznością. Dzięki firmom specjalizującym się w wykonywaniu mebli samochodowych możliwe jest jak najlepsze zagospodarowanie małej przestrzeni auta.

W przypadku specjalistów wyjeżdżających w dłuższe trasy, możliwy jest również montaż niewielkiego łóżka. Łóżko takie może okazać się bardzo przydatne podczas długich godzin pracy. Zdarza się, że serwis maszyn przeciąga się do późnych godzin nocnych. W takiej sytuacji kilkugodzinna drzemka może okazać się niezbędna.

Meble na wymiar

Obecnie na rynku pojawiło się wiele firm oferujących wykonanie mebli samochodowych na wymiar. Klient podstawia samochód do takiej firmy. Po dokonaniu wszelkich konsultacji oraz pomiarów wykonywany jest projekt mebli. Po akceptacji klienta przedsiębiorcy zaczynają budowę. Proces ten trwa na ogół kilka tygodni.

Po wykonaniu mebli są one montowane w pojeździe. Wykonane meble na wymiar umożliwiają na maksymalne wykorzystanie posiadanej powierzchni w pojeździe. Wielu serwisantów nie wyobraża sobie pracy bez samochodu zabudowanego meblami. Poręczne szafy i szuflady umożliwiają szybkie znalezienie niezbędnych do pracy narzędzi.

Samochody stały się narzędziem pracy wielu fachowców. Dlatego niejednokrotnie podejmują oni decyzję o zakupie wyposażenia. Meble samochodowe bywają przydatne nie tylko podczas rodzinnych wycieczek kamperem. Odpowiednio spersonalizowane mogą okazać się znakomitym sposobem na uporządkowanie narzędzi i części zamiennych.