Alkomaty do profesjonalnego użytku

Od alkomatów oczekujesz najwyższej jakości, gwarantującej niezawodność w każdej sytuacji? Na pewno zainteresują Cię alkomaty profesjonalne, których używa między innymi policja. Sprawdź, dlaczego te urządzenia są wykorzystywane również przez klientów indywidualnych.

Pewność dokładności to podstawa

Gdy trzeba wykonać pomiar alkomatem, to najlepiej użyć urządzenia, które jest wyjątkowo dokładne i nie pozostawia żadnych wątpliwości w kwestii wyniku. Nic nie da większej pewności, że można siąść za kierownicą lub pojawić się w pracy. Zainwestowanie w alkomat profesjonalny pozwoli ocalić swoje lub czyjeś życie, więc nie warto żałować pieniędzy wydanych na ten produkt.

Alkomaty profesjonalne są wykorzystywane w miejscach, w których nie można pozwolić sobie na wykonanie wątpliwego pomiaru. Takie urządzenia spotyka się na przykład w firmach zajmujących się przemysłem wydobywczym i zatrudniających pracowników budowlanych oraz kierowców. Wśród alkomatów profesjonalnych znajdują się alkomaty policyjne.

Jak działają alkomaty, których używają policjanci?

Te alkomaty stworzono z myślą o możliwości badania wielu użytkowników w krótkim czasie. Co ważne, sporo modeli umożliwia przeprowadzenie pomiaru bez konieczności dotykania ustnika. Alkomaty policyjne wyróżniają się tym, że mają pamięć pomiarów, ponadto często posiadają specjalistyczny wyświetlacz LCD.

Dzięki policyjnym alkomatom bezustnikowym w krótkim czasie można przebadać wiele osób w bezpieczny i komfortowy sposób. Takie urządzenia coraz częściej najbardziej interesują też właścicieli firm, spotyka się je także w niektórych instytucjach. Stosuje się je po to, by sprawdzić, czy pracownicy nadają się w danym dniu do pracy i po to, by zachęcić ich do wstrzemięźliwości.

Alkomaty, które dają najdokładniejsze pomiary

Urządzenia gwarantujące najbardziej wiarygodne wyniki badań osób podejrzanych o spożywanie alkoholu to alkomaty dowodowe. To właśnie dzięki nim można przedstawić w sądzie dowód, który będzie respektowany.

Udokumentowanie stanu trzeźwości przed sądem nie jest możliwe, gdy w grę wchodzi inny alkomat. Alkomaty dowodowe pozwalają na natychmiastowe uzyskanie prawidłowego wyniku. Szczególnie polecane są modele wyposażone w drukarkę.