Pojemniki i skrzyniopalety dla sadowników

Lato to okres wzmożonych prac polowych i sadowniczych. Czas zbiorów angażuje do pracy w rolnictwie miliony Polaków pracujących zarówno sezonowo, jak i na stałe. Aby ich praca była łatwiejsza i bardziej wydajna, warto zainwestować w wysokiej jakości narzędzia, które im tą pracę ułatwią. Jednym z takich narzędzi są skrzynki na jabłka oraz inne owoce.

Skrzynie na jabłka – jakie wybrać?

Czym powinna charakteryzować się idealna skrzynka na jabłka? Przede wszystkim powinna być wykonana z wysokiej jakości materiału (najlepiej tworzywa sztucznego). Nie bez znaczenia jest też jej ergonomia – powinna mieć uchwyty ułatwiające przenoszenie oraz podnoszenie. Bardzo ważna jest jej masa – im lżejsza skrzynka, tym lepiej, gdyż można ją podnieść z większą ilością zebranych owoców. Skrzynki na jabłka wykonane z plastiku są zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu czystości w porównaniu ze skrzynkami drewnianymi.

Skrzyniopalety na jabłka – jakie będą dla nas najlepsze?

Skrzyniopalety na jabłka są bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego sadu czy zakładu zajmującego się skupem i sprzedażą warzyw i owoców. Pozwalają na składowanie większej ilości owoców w jednym miejscu oraz ułatwiają ich przemieszczanie po hali magazynowej. Bardzo często pracownicy zbierający owoce w sadzie zanoszą kosze z zebranymi owocami w miejsce, w którym znajdują się skrzyniopalety. W następnej kolejności jabłka właśnie do nich trafiają. W naszej ofercie znajdują się Skrzynie na jabłka wykonane z tworzyw sztucznych. Takie rozwiązanie pozwala na łatwe utrzymanie czystości oraz znacznie obniża masę skrzyniopalet. Niższa masa palety ułatwia jej transport oraz pozwala na zapakowanie większej ilości owoców.

Nasza firma produkuje zarówno skrzyniopalety jednolite (stałe) oraz składane. Skrzyniopalety na jabłka z możliwością składania to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają wystarczająco miejsca na gospodarstwie, by składować rozłożone pojemniki przez cały rok. Po złożeniu taka skrzyniopaleta zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, więc jest łatwiejsza w magazynowaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Oprócz pojemników na owoce, oferujemy inne pojemniki przeznaczone do użytku indywidualnego oraz przemysłowego. Zapraszamy do składania zapytań.