Pojemniki do transportu i przechowywania towarów

Sprzedaż i wynajem różnorodnych dóbr stanowi oś działania krajowej oraz międzynarodowej gospodarki. Właściwie działający łańcuch logistyczny od producenta danego towaru do klienta zapewnia jej prawidłowe i sprawne funkcjonowanie. Istotne jest odpowiednie działanie takich procesów, jak transportowanie oraz składowanie i przechowywanie dóbr. Na ich właściwy przebieg wpływają ustalone wymagania, narzucone przez rodzaj danej branży przemysłowej. Jednym z nich jest wybór odpowiednich pojemników, a takimi mogą być skrzyniopalety oraz kisteny plastikowe.

Kisteny oraz skrzyniopaleta wymiary, pojemności i inne możliwości

Zaletą, jaką cechują się opakowania z tworzywa sztucznego jest mnogość rozmiarów, zróżnicowane pojemności oraz dodatkowe wyposażenie w postaci pokrywy zamykającej pojemniki oraz kółek w podstawie. To pozwala na dostosowanie się do wymagań różnych sektorów przemysłu, jak branża motoryzacyjna, spożywcza, rolnictwo czy handel detaliczny i wybranie najkorzystniejszych rozwiązań do ich potrzeb. Plastikowe pojemniki cechują się sporą wytrzymałością na różne temperatury czy wpływ znajdujących się w nich produktów. Ich praktyczność wynika z możliwości ich wielokrotnego użycia, co przekłada się na ich niższą cenę, jak i rezultaty uzyskiwane przez przedsiębiorstwa. Lekkość skrzyniopalet oraz kistenów zapewnia bezpieczeństwo dla pracowników oraz znajdujących się w nich produktów, ułatwiając ich przenoszenie czy składowanie. Atutem takich skrzyniopalet jest możliwość ich recyklingu, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Schoeller Allibert – lider w produkcji plastikowych opakowań

Schoeller Allibert to działający od pięćdziesięciu lat producent plastikowych pojemników, posiadający międzynarodową renomę w branży. Bogaty asortyment wysokiej jakości, zawierający różnych wymiarów skrzyniopalety i kisteny, charakteryzuje się maksymalną funkcjonalnością, długowiecznością oraz możliwością recyklingu. Projektowane pojemniki spełniają potrzeby i wymagania indywidualnych klientów oraz zwiększają rezultaty uzyskiwane przez firmy. Dzięki opakowaniom z tworzyw sztucznych, zarządzanie łańcuchem logistycznym, procesy transportu oraz magazynowania stają się niezwykle wydajne.